Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

РАСПОРЕД ЗАКАЗАНИХ САХРАНА НА ИНЂИЈСКИМ ГРОБЉИМА

ДАТУМ: 07.12.2021.

 

Цревар Милан 1938., Инђија, 12:00ч, ГРОБЉЕ 3 Инђија

Вученовић Мирослав 1958., Инђија, 13:00ч, ГРОБЉЕ 3 Инђија

Роквић Верица 1945., Инђија, 14:00ч, ГРОБЉЕ 3 Инђија

Холцингер Милијана 1950., Љуково, 13:00ч, ГРОБЉЕ Љуково

ДАТУМ: 06.12.2021.

 

Матић Марко 1953., Инђија, 12:00ч, Гробље 3 Инђија

Зеленбаба Гроздана 1934., 13:00ч, Гробље 3 Инђија

Ђорђевић Перса 1923., Инђија, 13:00ч, Гробље 1 Инђија

Мирковић Жика 1948., Кредин, 13:00, Гробље Крчедин

Кечић Ранислав 1948., Крчедин, 14:00ч, Гробље Крчедин

 

ДАТУМ: 03.12.2021.

 

Фаин Марија 1949., Марадик, 13:00ч, Католичко гробље Марадик

Крцановић Софија 1939., Марадик, 13:00ч, Православно гробље Марадик

Стаменић Александар 1949., Бешка, 13:00ч, ГРОБЉЕ Бешка

ДАТУМ: 02.12.2021.

 

Васић Миленко 1946. Инђија, 12:00ч, ГРОБЉЕ 3 Инђија

Дробац Миле 1950. Инђија, 13:00ч, ГРОБЉЕ 3 Инђија

Веин Раде 1947., Љуково, 13:00ч, ГРОБЉЕ Љуково

ДАТУМ: 01.12.2021.

 

Љубовић Даница 1935., Инђија, 13:00ч, ГРОБЉЕ 3 Инђија

Мандић Лазар 1950., Инђија, 14:00ч, ГРОБЉЕ 3 Инђија

ДАТУМ: 30.11.2021.

 

Дервишевић Јадранка 1970., Нови Сад, 12:00ч, ГРОБЉЕ 3 Инђија

Илић Никица 1964., Инђија, 13:00ч, ГРОБЉЕ 3 Инђија

Тошић Ева 1947., Инђија, 14:00ч, ГРОБЉЕ 3 Инђија

Јоцић Марко 1999., Љуково, 14:00ч, ГРОБЉЕ Љуково

Рашић Синиша 1955., Чортановци, 13:00ч, ГРОБЉЕ Чортановци

Ковачевић Зорица 1960., 13:00ч, ГРОБЉЕ Бешка

ДАТУМ: 29.11.2021.

 

ЉУКОВЧАНИН РЕЊА 1953.год , Крчедин, 13ч, ГРОБЉЕ Крчедин

ПОПОВИЋ ЈОВАН 1958.год, Бешка, 13ч, ГРОБЉЕ Бешка

ЈОВАНОВИЋ РАДОЈКА 1940.год , Инђија, 12 ч, ГРОБЉЕ 3 Инђија

ДЕВИЋ ЈОВАНКА 1941.год , Инђија,13ч,  ГРОБЉЕ 1 Инђија

МИТРОВИЋ ИВАН 1969.год , Инђија, 13ч, ГРОБЉЕ 3 Инђија

БЕКУТ НИКОЛА 1931.год , Инђија, 14ч, ГРОБЉЕ 3 Инђија

САВИЋ ДАНИЦА 1940.год, 14ч, Марадик, ПРАВОСЛАВНО ГРОБЉЕ Марадик

ДАТУМ: 26.11.2021.

 

ИЛИЋ ЗОРКА 1931. Инђија, 12:00ч, ГРОБЉЕ 3 Инђија

ТРБОЈЕВИЋ ВЕРИЦА 1932. Чортановци, 13:00ч, ГРОБЉЕ Чортановци

ДАТУМ: 25.11.2021.

 

КЕСИЋ ЗДЕНКА 1947., Инђија, 13:00ч, ГРОБЉЕ 2 Инђија

ТОМИЋ АНЂЕЛА 1936., Бешка, 13:00ч, ГРОБЉЕ Бешка

ДАТУМ: 24.11.2021.

 

ДЕЈАНОВИЋ МИЛАН 1933., Инђија, 12:00ч, ГРОБЉЕ 3 Инђија

БЕЊЕК НИКОЛА 1949., Нови Сланкамен, 13:00ч, ГРОБЉЕ Нови Сланкамен

БУЈИЋ БРАНКО 1955., Бешка, 13:00ч, ГРОБЉЕ Бешка

ДАТУМ: 18.11.2021.

 

ЋАЛИЋ ЖИВКО 1949., Нови Карловци, 12:00ч, ГРОБЉЕ Нови Карловци

ДАТУМ: 17.11.2021.

 

ЈАЊУЗ МИЛОВАН 1936. , Београд, 12:00ч, ГРОБЉЕ 2 Инђија

ДОЉАНИН МИЛКА 1930. , Инђија, 13:00ч, ГРОБЉЕ 2 Инђија

ДАТУМ : 16.11.2021.

 

ВУКОЈЕВИЋ МИЛОРАД 1953., Инђија, 13:00ч, ГРОБЉЕ 3 Инђија

МАРКОВИЋ АНЂА 1944., Стари Сланкамен, 14:00ч ГРОБЉЕ 3 Инђија

ДАТУМ: 15.11.2021.

 

ВЕЛИЧКОВИЋ СТАНИМИРКА 1931., Инђија, 12:00ч, ГРОБЉЕ 3 Инђија

РОКВИЋ СЛАВКО 1944., Инђија, 13:00ч, ГРОБЉЕ 3 Инђија

ДАТУМ: 09.11.2021.

 

КОНЧАР НАДА 1942., Инђија, 13:00ч, ГРОБЉЕ 3 Инђија

БАБИЋ МИЛАН 1969., Јарковци, 13:00ч, ГРОБЉЕ Јарковци

ДЛУХИ РОЗАЛИЈА 1944., Марадик, 13:00ч, КАТОЛИЧКО ГРОБЉЕ Марадик

БОНУС ЈЕЛЕНА 1932., Стари Сланкамен, 13:00ч, КАТОЛИЧКО ГРОБЉЕ СТ. СЛАНКАМЕН

ГАЈИЋ НАДА 1957., Чортановци, 13:00ч, ГРОБЉЕ Чортановци

ДАТУМ: 04.11.2021.

 

ДАВИДОВ СЕЛИМИР 1944., Инђија, 12:00ч, ГРОБЉЕ 3 Инђија

КРСТИЋ ЉИЉАНА 1959., Инђија, 13:00ч, ГРОБЉЕ 3 Инђија

ПЕТКО МИЛИВОЈ 1950., Инђија, 14:00ч, ГРОБЉЕ 3 Инђија

ЈОВАНОВИЋ САВА 1961., Нови Карловци, 12:00ч, ГРОБЉЕ Нови Карловци

ДАТУМ: 03.11.2021.

 

ИВАНОВИЋ ПРЕДРАГ 1960., Инђија, 13:00ч, ГРОБЉЕ 3 Инђија

БАРО АНТАЛ 1944., Марадик, 13:00ч, католичко гробље Марадик

ЂУРИЋ МАРИЈА 1940., Чортановци, 13:00ч, Чортановци

ЗЕЦ СТАНА 1933., Чортановци, 14:00ч, Чортановци

ДАТУМ: 02.11.2021.

 

БОГУНОВИЋ ВЕРA 1951., Инђија, 12:00ч, ГРОБЉЕ 3 Инђија

ХАЈНАЛ ИРЕНА 1929., Будисава, 13:00ч, католичко гробље Марадик

КРЕСОЈА МИЛЕ 1940., Сланкаменачки Виногради, 13:00ч, гробље Сл. Виногради

ВУКСАН ВЕРА 1937., Крчедин, 13:00ч, гробље Крчедин

ДАТУМ: 29.10.2021.

 

ВУЈИЧИЋ МИЛАН, 1956., Нови Карловци, 13:00ч, ГРОБЉЕ Нови Карловци

СТЕВАНОВИЋ БРАНКО, 1943., Нови Сланкамен, 13:00ч, ГРОБЉЕ Нови Сланкамен

СИМОНОВИЋ ДРАГУТИН, 1940., Бешка, 13:00ч, ГРОБЉЕ Бешка

ДАТУМ: 28.10.2021.

 

ДЕНИЋ ЂУРО 1938., Инђија, 13:00ч, ГРОБЉЕ 2 Инђија

ЂОРЂЕВИЋ МИЛАН 1985., Инђија, 14:00ч, ГРОБЉЕ 3 Инђија

ЧОНИЋ ЖИВКА 1934., Нови Сланкамен, 13:00ч, ГРОБЉЕ Нови Сланкамен

СПАСИЋ ЗОРАН 1959., Бешка, 13:00ч, ГРОБЉЕ Бешка

ДАТУМ: 27.10.2021.

 

МИШЧЕВИЋ ПАВАО 1934., Инђија, 13:00ч, ГРОБЉЕ 3 Инђија

ГАГИЋ ВЕРА 1930., Нови Карловци, 12:00ч, ГРОБЉЕ Нови Карловци

ГВРХОВЕЦ ВЕЛИМИР 1956., Крчедин, 13:00ч, ГРОБЉЕ Крчедин

ДАТУМ: 26.10.2021.

 

ЈОВАНОВИЋ МИРЈАНА, 1965., НОВИ КАРЛОВЦИ, 12:00ч, ГРОБЉЕ Нови Карловци

КОРОЉ АНДРЕЈ, 1943., ИНЂИЈА, 13:00ч, ГРОБЉЕ 1 Инђија

ВЕСЕЛИНОВИЋ БОСИЉКА, 1939., СРЕМСКА КАМЕНИЦА, 13:00ч, ГРОБЉЕ Чортановци

ДАТУМ: 21.10.2021.

 

ВЕЛИКИЋ ЖАРКО 1956., Инђија, 12:00ч, ГРОБЉЕ 2 Инђија

РАДИЋ ГОРДАНА 1977., Инђија, 13:00ч, ГРОБЉЕ 3 Инђија

ИЛИЋ ЈОВАНКА 1939., Инђија, 14:00ч, ГРОБЉЕ 3 Инђија

ДАТУМ: 20.10.2021.

 

ГУДАЛОВИЋ МАРИНА 1974., Инђија, 12:00ч, ГРОБЉЕ 3 Инђија

ШОЈИЋ СЛОБОДАН 1948., Инђија, 13:00ч, ГРОБЉЕ 3 Инђија

МАРЈАНОВИЋ МАРКО 1945., Инђија, 14:00ч, ГРОБЉЕ 3 Инђија

ОРЛИЋ ВЕРА 1934., Љуково, 12:00ч, ГРОБЉЕ Љуково

ЛИЧИНА ДЕЈАН 1967., Бешка, 13:00ч, ГРОБЉЕ Бешка

ДАТУМ: 18.10.2021.

 

ФИЛИПОВИЋ ЂУРО 1948., ЉУКОВО, 13:00ч, ГРОБЉЕ Љуково

ЂЕКИЋ ЂОРЂЕ 1949., НОВИ СЛАНКАМЕН, 13:00ч, ГРОБЉЕ Нови Сланкамен

ЛОВРИЋ МИРА 1941., ИНЂИЈА, 13:00ч, ГРОБЉЕ 3 Инђија

БЕЖАНОВИЋ ВЛАДА 1965., ИНЂИЈА, 14:00ч, ГРОБЉЕ 3 Инђија

ДИМИЋ РАДОЈКА 1942., Чортановци, 13:00ч, ГРОБЉЕ Чортановци

ДАТУМ: 11.10.2021.

 

САВИЋ МАЛИНА 1940., Нови Карловци, 12:00ч, ГРОБЉЕ Нови Карловци

ГУДАЛОВИЋ ЖИВКО 1941., Марадик, 14:00ч, ПРАВОСЛАВНО ГРОБЉЕ Марадик

ЈОКИЋ ДРАГО 1955., Крчедин, 13:00ч, ГРОБЉЕ Крчедин

РАНЂЕЛОВИЋ КОСАРА 1940., Бешка, 13:00ч, ГРОБЉЕ Бешка

ТИШМА РАДЕ 1935., Чортановци, 13:00ч, ГРОБЉЕ Чортановци

ДАТУМ: 07.10.2021.

 

ПАШИЋ ЈЕЛИЦА 1954., Нови Карловци, 12:00ч, ГРОБЉЕ Нови Карловци

ГЛАВАШ ДРАГИЦА 1952,. Инђија, 12:00ч, ГРОБЉЕ 1 Инђија

БОГДАНОВИЋ ГОРАН 1977., Инђија, 13:00ч, ГРОБЉЕ 3 Инђија

МИЛАКОВИЋ СТЕЛА 1967., Инђија, 14:00ч, ГРОБЉЕ 3 Инђија

МИХАЈЛОВИЋ МИЛАН 1961., Бешка, 13:00ч, ГРОБЉЕ Бешка

ДАТУМ: 06.10.2021.

 

ГОТОВАЦ РАДЕ 1933., Инђија, 13:00ч, ГРОБЉЕ Инђија

СРИЈЕМАЦ МИЛАН 1953., Нови Сланкамен, 12:00ч, ГРОБЉЕ Нови Сланкамен

ВРСАЈКОВИЋ МИЛЕНА 1936., Нови Сланкамен, 13:00ч, ГРОБЉЕ Нови Сланкамен

АРСЕНОВИЋ ВЛАДАН 1944., Крчедин, 13:00ч, ГРОБЉЕ Крчедин

ДАТУМ: 01.10.2021.

 

Живковић Павле 1947., Нови Карловци, 13:00ч, ГРОБЉЕ Нови Карловци

Војновић Евица 1929., Инђија, 13:00ч, ГРОБЉЕ 1 Инђија

ДАТУМ: 28.09.2021.

 

ПЕРИЋ ДРАГИЦА 1934. Инђија, 12:00ч, ГРОБЉЕ 3 Инђија

ЗОРИЦА ИЛИЈА 1932., Инђија, 13:00ч, ГРОБЉЕ 3 Инђија

ГЛУШИЦА СТАНА 1941., Инђија, 14:00ч, ГРОБЉЕ 1 Инђија

ЂАНИШ ЗЛАТА 1941., Нови Карловци, 13:00ч, ГРОБЉЕ НОВИ КАРЛОВЦИ

ДАТУМ: 27.09.2021.

 

ПОПОВИЋ ЛАЗАР 1948., Инђија, 12:00 ч,  ГРОБЉЕ 3 Инђија

ЖУГИЋ МИЛОШ 1954., Инђија, 13:00ч, ГРОБЉЕ 3 Инђија

ШКРБИЋ СЛОБОДАН 1976., Инђија, 14:00ч, ГРОБЉЕ 3 Инђија

ФИЛИПОВИЋ ВИНКА 1942., Инђија, 15:00ч, ГРОБЉЕ 3 Инђија

ЛЕПИР СЛОБОДАН 1996., Марадик, 13:00ч, православно г. Марадик

БЛАНУША ДРАГИЦА 1934., ЉУКОВО, 14:00ч, ГРОБЉЕ Љуково

МРВА ИВО 1948., Сл. Виногради, 13:00ч, ГРОБЉЕ Сл. Виногради

ЂУРИЋ РУЖИЦА 1942., Крчедин, 13:00ч, ГРОБЉЕ Крчедин

 

ДАТУМ: 10.09.2021.

 

Кртинић Анка, 1935., Сремска Каменица, 12:00ч, ГРОБЉЕ 3 Инђија

Ивановић Ана, 1940., Инђија, 13:00ч, ГРОБЉЕ 3 Инђија

Манић Љубица, 1947., Инђија, 14:00ч, ГРОБЉЕ 3 Инђија

ДАТУМ: 08.09.2021.

Иваниш Ђука 1940., Бешка, 14 Ч, ГРОБЉЕ Бешка

Стојак Божа 1946., Бешка, 13 Ч, ГРОБЉЕ Бешка

Ивановић Миодраг 1950., Инђија, 12 Ч, ГРОБЉЕ 3 Инђија

Гркинић Милан 1960., Инђија, 14 Ч, ГРОБЉЕ 3 Инђија

Вукашиновић Мика 1927., Инђија, 15 Ч, ГРОБЉЕ 3 Инђија

ДАТУМ: 30.08.2021.

Беус Петар 1984., Инђија, 12:00 Ч, ГРОБЉЕ 3 Инђија

Грујић Растко 1949., Инђија, 13:00 ч, ГРОБЉЕ 3 Инђија

Мијатовић Милорад 1954., Бешка, 14:00 ч, ГРОБЉЕ Бешка

ДАТУМ: 27.08.2021.

Којић Милан, 1954., Инђија, ГРОБЉЕ 3 Инђија

Тустановски Стојанка, 1943., ГРОБЉЕ 1 Инђија

Тот Стјепан, 1941., Стари Сланкамен, КАТОЛИЧКО ГРОБЉЕ СТ. Сланкамен

ДАТУМ: 25.08.2021.

Миљковић Јованка 1976., Инђија, 13:00ч, ГРОБЉЕ 3 Инђија

ДАТУМ: 24.08.2021.

Петронијевић Јованка 1942., Нови Београд, 12:00 ч ГРОБЉЕ 2 Инђија

Кнежевић Ана 1940., Нови Сланкамен, 13:00ч, ГРОБЉЕ Нови Сланкамен

Пурић Слободан 1954., Нови Сад, 13:00ч, ГРОБЉЕ Бешка

ДАТУМ: 23.08.2021.

 

Девић Зоран 1955., Инђија, 13:00ч ГРОБЉЕ 3 Инђија

ДАТУМ: 20.08.2021.

 

Хајнал Ема, 1936., Инђија, 13:00 ч , ГРОБЉЕ 3 Инђија

Шчербачев Григорије, 1931., Бешка, 13:00 ч, ГРОБЉЕ Бешка

Јеланчић Саша, 1972., Бешка, 16:00 ч, ГРОБЉЕ Бешка

ДАТУМ: 18.08.2021.

Станић Милан 1953., Инђија, 12:00ч, ГРОБЉЕ 3 Инђија

Илић Гвозден 1936., Чортановци, 13:00, ГРОБЉЕ Чортановци

Кечић Јелица 1930., Крчедин, 13:00, ГРОБЉЕ Крчедин

ДАТУМ:17.08.2021.

Хрбљан Манда 1949., Сланкаменачки Виногради, 13:00ч, ГРОБЉЕ Сланкаменачки Виногради

ДАТУМ: 16.08.2021.

Лекић Славица 1950., Инђија, 12:00ч, ГРОБЉЕ 3 Инђија

Братић Ана 1946., Нови Сланкамен, 12:00ч, ГРОБЉЕ Нови Сланкамен

Кнежевић Војислав 1956., Бешка, 13:00ч, ГРОБЉЕ Крчедин

Прица Раде 1936., Крчедин, 14:00ч, ГРОБЉЕ Крчедин

Илић Јања 1932., Бешка, 13:00ч, ГРОБЉЕ Бешка

ДАТУМ: 13.08.2021.

Џаја Миланка 1947.,Инђија, 12:00ч, ГРОБЉЕ 1 Инђија

Борков Гвоздена 1943., Бешка, 13:00ч, ГРОБЉЕ Бешка

Лончар Мирослав 1951., Бешка, 14:00ч, ГРОБЉЕ Бешка

ДАТУМ: 06.08.2021.

Гудаловић Стојан 1936., Инђија, 12:00ч ГРОБЉЕ 3 Инђија

ДАТУМ: 05.08.2021.

 

Радојичић Драгица, 1933., Нови Карловци, 12:00ч ГРОБЉЕ Нови Карловци

Милошевић Јасмина, 1948., Крчедин, 13:00ч ГРОБЉЕ Крчедин

ДАТУМ: 03.08.2021.

Бијељац  Сара 1935., Инђија, 12:00ч, ГРОБЉЕ 3 Инђија

Орозовић Мирко 1935., Инђија, 13:00ч, ГРОБЉЕ 3 Инђија

Пилиповић Милица 1935., Инђија, 14:00ч, ГРОБЉЕ 3 Инђија

Миладиновић Милина 1950., Нови Сланкамен, 12:00ч, ГРОБЉЕ Нови Сланкамен

Крајчиновић Даница 1937., Нови Сланкамен, 13:00ч, ГРОБЉЕ Нови Сланкамен

ДАТУМ: 30.07.2021.

 

Миленковић Аница 1934., Инђија, 12:00 ч, ГРОБЉЕ 3 Инђија

ДАТУМ: 29.07.2021.

Кнежевић Стевка, 1943., Нови Карловци, 13:00ч, ГРОБЉЕ Нови Карловци

Микић Живојин, 1945., Инђија, 14:00ч, ГРОБЉЕ 3 Инђија

ДАТУМ: 28.07.2021.

 

Козбашић Стеван, 1952., Инђија, 12:00 ч, ГРОБЉЕ 2 Инђија

Нанић Весна, 1957., Инђија, 13:00 ч, ГРОБЉЕ 3 Инђија

Јовић Радован, 1952., Нови Карловци, 13:00 ч, ГРОБЉЕ Нови Карловци

ДАТУМ: 21.07.2021.

 

Дубајић Босиљка 1925. , Стевана Сремца бр.8, Инђија, 14:00ч, ГРОБЉЕ 1 Инђија

Мишић Ката 1945., Солунска бр.22, Нови Сланкамен, 13:00ч, ГРОБЉЕ Нови Сланкамен

ДАТУМ: 19.07.2021.

СТЕВАН МАРКОВИЋ 1948., БРАНКА РАДИЧЕВИЋА ИНЂИЈА, 12:00ч ГРОБЉЕ 1 Инђија

ТОВАРИШКИ НАДА 1929., ГЛАВНА 19, НОВИ КАРЛОВЦИ, 12:00ч Нови Карловци, ГРОБЉЕ Нови Карловци

ДАТУМ: 16.07.2021.

Бешенски Михајло 1946., Нови Сланкамен, 13:00ч, ГРОБЉЕ Нови Сланкамен

ДАТУМ: 09.07.2021.

 

Перван Јозо 1948. , Инђија, 12:00ч, ГРОБЉЕ 2 Инђија

Иванчевић Мирко 1962. , Инђија, 12:00ч, ГРОБЉЕ 3 Инђија

Бојани Велинка 1953. , Бешка, 14:00ч, ГРОБЉЕ Бешка

ДАТУМ: 08.07.2021.

Симовић Зоран 1959., Крчедин, 13:00 ч, ГРОБЉЕ Крчедин

Живановић Петар 1957., Инђија, 14:00 ч, ГРОБЉЕ 2 Инђија

Белић Петар 1930., Инђија 15:00 ч, ГРОБЉЕ 1 Инђија

ДАТУМ: 07.07.2021.

 

Томић Мирко 1962., Инђија, 13:00 ч, ГРОБЉЕ 3 Инђија

Илија Ћурчић 1932., Нови Сланкамен, 12:00 ч, ГРОБЉЕ Стари Сланкамен

Срдић Стевка 1948., Београд, 13:00 ч, ГРОБЉЕ Нови Сланкамен

ДАТУМ: 02.06.2021.

Лачак Терезија 1938., Инђија, 13:00ч, ГРОБЉЕ 3 Инђија

Гвозденовић Верица 1924., Инђија, 14:00ч, ГРОБЉЕ 1 Инђија

Бирињи Боришка 1944., Марадик, 13:00ч, католичко ГРОБЉЕ Марадик

Костадиновић Нада 1929., Бешка, 14:00ч, ГРОБЉЕ Бешка

ДАТУМ: 01.07.2021.

Радонић Сава, 1940. , Крчедин, 13:00ч, ГРОБЉЕ Крчедин

Рашета Мара, 1941. , Инђија, 12:00ч, ГРОБЉЕ 3 Инђија

Котаранин Миле, 1944. , Земун, 13:00ч, ГРОБЉЕ Чортановци

ДАТУМ: 23.06.2021.

Мирић Љиљана 1967.,Инђија, 12:00ч, ГРОБЉЕ 3 Инђија

Грујић Ана 1947., Инђија, 13:00ч, ГРОБЉЕ 3 Инђија

Мравек Розалија 1939., Марадик, 13:00ч, КАТОЛИЧКО ГРОБЉЕ Марадик

ДАТУМ: 22.06.2021.

Тркуља Љуба 1952., Инђија, 13:00 ч. , ГРОБЉЕ 3 Инђија

Мркшић Богданка 1940., Нови Сланкамен, 14:00 ч , ГРОБЉЕ Нови Сланкамен

ДАТУМ: 16.06.2021.

 

Цетина Миодраг 1959., Инђија, 11:00 ч, ГРОБЉЕ 3 Инђија

Бежановић Ружица 1947., Инђија, 12:00 ч, ГРОБЉЕ 3 Инђија

Бакић Милан 1940., Инђија, 12:00 ч, ГРОБЉЕ 2 Инђија

Гогић Недељко 1953., Љуково, 13:00 ч, ГРОБЉЕ Љуково

Месарош Анђа 1949., Бешка, 14:00 ч, ГРОБЉЕ Бешка

ДАТУМ: 15.06.2021.

 

Мудрић Жељко 1958.,Инђија, 13:00 ч ГРОБЉЕ 3 Инђија

Лалић Дрган 1933., Инђија, 14:00 ч ГРОБЉЕ 2 Инђија

Рукавина Ана 1938., Нови Сланкамен, 13:00 ч ГРОБЉЕ Нови Сланкамен

Марковић Анто 1949., Бешка, 14:00 ч, ГРОБЉЕ Бешка

ДАТУМ: 11.06.2021.

Шербеџија Будимир, 1951.,Инђија, 13:00 ч, ГРОБЉЕ 3 Инђија

Пуповац Олга, 1929., Батајница, 14:00 ч ГРОБЉЕ3 Инђија

Панић Стеван, 1952.,Нови Сад, 13:00 ч ГРОБЉЕ Чортановци

ДАТУМ: 10.06.2021.

 

Обрадовић Милева 1931. , Инђија, 12:00 ч ГРОБЉЕ 3 Инђија

Милановић Цветан 1945., Инђија, 13:00 ч ГРОБЉЕ 3 Инђија

Тодоровић Десимир 1935., Нови Карловци, 13:00 ч, ГРОБЉЕ Нови Карловци